Meny
Annons

Kontakt

Annons

CHIC, Aller Media
Box 27810
115 93 Stockholm

Telefonväxel: 08-578 010 00
Mail: info@chic.aller.se

Bud- och besöksadress: Humlegårdsgatan 6, 114 37 Stockholm

Redaktion:

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Charlotta Flinkenberg
charlotta.flinkenberg@chic.aller.se

Art Director
Anna Ehlén
anna.ehlen@aller.se

Webbredaktör
Rose-Marie Söderlund
rose-marie.soderlund@chic.aller.se

Projektledare, event
Jenny Rathje
jenny.rathje@aller.se

Övriga medarbetare:

Moderedaktör
Csilla Vincefi Nee
csilla.vincefi@gmail.com

Skönhetsredaktör
Lisen Sundberg
lisen.sundberg@gmail.com

ANNONS:

Print: Maria Karlsson, 08- 578 011 56
maria.karlsson@aller.se 

Online: Klara Grivans, 08-578 011 91
klara.grivans@aller.se 

Klicka här för mer information och prislista.

Bloggare:

Amelie Håkansson, träningsblogg
amelie.hakansson@hotmail.com

Angelica Aurell, modeblogg
angelica@angelicascloset.se

Charlotta Flinkenberg, chefredaktör CHIC
charlotta.flinkenberg@chic.aller.se

Demi Vincefi, ungdomsblogg
demi.vincefi@hotmail.se

Ellen Bergström, skådespelerska
info@ellenb.se

Frida Skoglund, skönhetsblogg
frida_skoglund@live.com

Ida-Marie Isaksson, fotbollsfru
isaksson.ida@hotmail.com

Julia Krischel, dokusåpakändis
juliakrischel@hotmail.com

Rose-Marie Söderlund, webbredaktör CHIC
rose-marie.soderlund@chic.aller.se

Susanne Histrup, modeblogg
susanne.histrup@babyjams.se

Annons
Annons


Annons
Mobilsajt: / AV